Pierwsze kontrakty naszego ucznia z firmą z USA

Chcielibyśmy pogratulować naszemu uczniowi Aleksandrowi Puczyłowskiemu z klasy 2Td sukcesu dotyczącego podpisania kontraktu z amerykańską firmą „Serpius Vela". Firma ta doceniła kreatywność i innowacyjność prac Aleksandra i od około pół roku produkuje elementy jego pomysłu. Projekty dotyczą, ale nie ograniczają się do działu mechaniki, pneumatyki oraz elektrotechniki (jeden z nich jest zamieszczony na zdjęciu). 

 

Największymi dotychczasowymi jego osiągnięciami są: konwersja do pistoletów airsoft „War cry", innowacyjny montaż skośny na optykę „Side shot" oraz zaczepy molle. Te ostatnie zdobyły 1 miejsce w „Olimpiadzie innowacji technicznych" na poziomie szkolnym. Wszystkie projekty są sygnowane jego logiem, a prawa autorskie zastrzeżone i objęte patentem. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów   
<<

  Copyright © 2001-2019 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy