Wycieczka do Archiwum Państwowego

 

12 czerwca uczniowie kl 1Ta z p.E.Kwiatkowską-Jarmużek odwiedzili Archiwum Państwowe.
Mogli tam obejrzeć najcenniejsze pergaminowe dokumenty i proces renowacji starych ksiąg. Zwiedzili również czytelnię, magazyny, pracownię konserwacji i digitalizacji.

 

Konkurs

Przypominamy o zbliżającym się finale konkursu pod nazwą "Elektronik i Perceptus ramię w ramię".
Prace konkursowe proszę przesłać przez wetranfer na adres email marketing@perceptus.pl do dnia 13.06.2024 (czwartek) do godziny 23:59

 

Dwa brązowe medale Tomasza Rudkiewicza z 2Tg

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2Tg, Tomasz Rudkiewicz - zawodnik KK NIDAN i reprezentant kadry narodowej, wywalczył dwa brązowe medale w konkurencjach drużynowych kata i kumite na Mistrzostwach Europy w karate tradycyjnym, które odbyły się w Słowenii. 

Gratulujemy!!!Smile

 

Zajęcia w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

11 czerwca klasa 2 Tg uczestniczyła w zajęciach biologii w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. 
Dzięki uprzejmości pana Krzysztofa Piwowarczyka odwiedziliśmy zakamarki centrum, powtórzyliśmy skład i funkcje krwi oraz procedury pozwalające na bycie potencjalnym dawcą. 

 

«« Poprzednia stronaStrona 2 z 389Następna strona »»

<<

  Copyright © 2001-2024 Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych
ZSEIS Group - Krystian Chrystowicz, Kajetan Hryńczuk, opiekun mgr Mariusz Kmiećkowiak

Odwiedziło nas już  osób.  

                Valid XHTML 1.0 Transitional   Poprawny CSS!   Statystyka serwera  Webmail 
Praca dla absolwenta
Drogi Absolwencie ELEKTRONIKA!
Jeśli ukończyłeś szkołę i szukasz stałej lub wakacyjnej pracy, zapoznaj się z ofertami lokalnych pracodawców.
Kliknij i zobacz aktualne oferty pracy

Zapraszamy firmy do współpracy i partnerstwa z naszą szkołą
TO MIEJSCE NA WASZĄ REKLAMĘ!!!!


Seco/Warwick
13 stycznia 2016r podpisaliśmy z firmą SECO/WARWICK porozumienie o współpracy. Firma obejmie patronatem nową pracownię dydaktyczną - sterowania PLC. Otwarcie pracowni planujemy pod koniec marca.

POLAND, RUSSIA, GERMANY, FRANCE,USA, INDIA, CHINA
SECO/WARWICK jest technologicznym liderem innowacyjnych rozwiązań do obróbki cieplnej metali. Specjalizacja firmy obejmuje rozwiązania typu end-to-end dla 5 kategorii: obróbki cieplnej w próżni, aluminium i w atmosferach oraz lutowanie wymienników ciepła i metalurgii próżniowej.
Grupa SECO/WARWICK to 10 spółek na 3 kontynentach z klientami w 70 krajach. Grupa dostarcza standardowe lub dedykowane, supernowoczesne urządzenia i technologie do obróbki cieplnej do czołowych firm z branży samochodowej, lotniczej elektronicznej, maszynowej, narzędziowej, medycznej, recyklingowej, energetycznej włącznie z atomową, wiatrową, paliwową i słoneczną oraz produkcji: stali, tytanu i aluminium.
Z podpisaniem dokumentu o współpracy wiąże się szereg korzyści: praktyki, szkolenia dla uczniów w szkole i w siedzibie firmy - wycieczki dydaktyczne, staże i doposażenie pracowni - pracownia patronacka.
Partnerzy